5 Evinizi Bütçenizi Aşmadan Dönüştürmek İçin En İyi DIY Dekor Hack’leri

Herhangi bir büyük şehirde bir daire sahibi olmak başlı başına Herkülvari bir görevdir. Gayrimenkul fiyatlarının gökyüzüne ulaşmasıyla birlikte, bir ev sahibine bir daire satın aldıktan sonra kalan tek şey bir yere sahip olmanın verdiği memnuniyettir. Ancak kendi kişiliğinizin ince dokunuşları olmadan bir ev nedir ki? Doğru, ev iç tasarımından bahsediyoruz.

Evinizin dört duvarı arasında küçük bir tasarım ve dekorla yapabileceğiniz çok şey var. Bunun için profesyonellere güvenebilirsiniz, çünkü onlar yılların deneyimini ve uzmanlığını getirirler. Peki ya mükemmel ev iç mimarını bulamazsanız? Ya da marangozunuz ihtiyacınız olan küçük dekor köşelerini anlamadığında? Ya da inşaatçınız yatak odanızdaki kitap raflarını tam istediğiniz gibi inşa etmediğinde? Marangozunuzun telefonunuzu açmadığı o günlerde, evinizi tasarlama ve gerçekten basit bazı kendin yap yöntemleriyle ona yeni bir görünüm kazandırma özgürlüğüne sahipsiniz. Her zaman istediğiniz mükemmel evi tasarlama ve dekore etme çözümleri için okumaya devam edin!

Büyülü Ev Dekorasyonu İçin Dokularla Oynayın

Hepimiz Vada Pav’ı seviyoruz, değil mi? Çıtır börekle birleşen yumuşak pav, dumanı tüten bir fincan chai ile yemek için mükemmel bir şey gibi görünüyor! Dokuda küçük bir çeşitlilik uzun bir yol kat eder. Odalarınızın her birinde çeşitli unsurlarda dokularla oynayın ve sihrin ortaya çıkışını görün!

DIY home wall decor with textures in various elements
Dokulu bir duvar renk katar ve donuk bir odayı canlandırır

Ayrıca, Kızlar İçin DIY Oda Dekoruna göz atın

Galeri Tarzı Ev Dekorasyonu: Anılarınızı Gösterin

Hayallerin şehrinde yaşamanın ve bu kadar çok anı yaratmanın ne faydası var, eğer bunları göstermezseniz? Bu resimleri, sanat koleksiyonunuzu ve çocuğunuzun yaptığı resimleri uygun bir şekilde asın ve evinizde galeri tarzı bir his yaratın.

DIY home decor with gallery style to showcase your memoriesDIY home decor with gallery style to showcase your memories
Evinizde Galeri Tarzı Bir Hissi Kendiniz Yaratın
Home interiors by DesignCafe: 18% OFF

Mükemmel Kontrastlar: Lüks Ev Dekorasyonunun Anahtarı

Doğru kontrastlarla noktalanmamışsa hayat nedir? Kullandığınız mobilyalar, halılar, perdeler ve çeşitler mükemmel bir kontrast içinde olmalıdır. Bu, evinize fazla uzatmadan lüks bir görünüm kazandıracaktır.

Home decor hacks with colour contrast to make luxe home decorHome decor hacks with colour contrast to make luxe home decor
Nötr tonlarla kontrast oluşturan çelik grisi, sadeleştirilmiş bir zarafettir

Duvarlar, Ahşap İşleri ve Tavanlar İçin Mükemmel Renkleri Seçmek

Duvarlar, ahşap işleri ve tavanlar. Buralarda kullanılacak renkleri mükemmelleştirin ve evinizin tamamen farklı bir seviyeye yükselmesini izleyin. Odaların eğlenceli yönünü ortaya çıkarmak için ince renk patlamaları içeren pastel tonları tercih edin.

DIY decorating ideas with colors for walls and ceilingsDIY decorating ideas with colors for walls and ceilings
İnce beyaz çizgili bebek pembesi duvarlar asla yanlış gitmeyen pastellerdir

Ayrıca, DIY Yatak Odası Dekor Fikirlerine göz atın

Evinizi Seyahat Hatıraları ve Hobilerle Kişiselleştirin

Aylarca yatırım yaptığınız bu ev artık sizindir ve sizinmiş gibi görünmelidir. Sahip olduğunuz tüm seyahat hatıraları, şekil verdiğiniz hobileriniz yeni evinizde yerini bulmalı. Bu sadece evinize özgünlük katmakla kalmaz, aynı zamanda ihtişamına ve ambiyansına da katkıda bulunur.

DIY home decor - personalized living room walls with family photographs on itDIY home decor - personalized living room walls with family photographs on it
Yıllar boyunca çekilmiş aile fotoğraflarıyla kaplı bir duvar, oturma odanızı kişiselleştirmenin mükemmel bir yoludur

Gördün mü? Çok kolay. Büyük etkisi olan küçük hileler, işte bunlar. Bir dahaki sefere inşaatçınız, marangozunuz, tasarımcınız size zorluk çıkardığında, bu küçük ipuçlarına başvurun ve tatlı evinizi herkesin imreneceği bir şeye dönüştürün!

End to end home interior solutions with personalised designs

Keşfedin, Hakkında Daha Fazla Bilgi

  • Son Ev Dekorasyonu Fikirleri
  • Kendin Yap Duvar Sanatı Fikirleri

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir