Anasayfa » Gelin Rehberi » Gelinlik » Burçlara Göre Gelinlik Seçimi

Burçlara Göre Gelinlik Seçimi

Bir kadın için; evlenmek, yeni bir hayata başlamak; belki de yaşamı boyunca karşılaştığı en önemli dönüm noktasıdır. Bu nedenle gelin adayları düğünlerine büyük bir özenle hazırlanır. Astrologlar; düğünle ilgili olarak mekân, düğün tarihi, eşlerin birbiriyle uyumu gibi ayrıntıların dışında;  gelin adaylarının seçecekleri gelinlik modellerinin de yeni kuracakları hayatlarında önemli bir rol oynadıklarını savunmakta. Bu durum gündeme gelince; genç kızlarımız burçlara göre gelinlik seçimi konusuna yoğunlaşmış bulunmakta.

Mutlu bir evlilik için madem burçlara göre gelinlik seçimi önemli gibi bir batıl inanç dolaşıyor; bizim de size bir katkımız olsun diyerek konuyla ilgili detaylı bir araştırma yaptık

Koç Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Koç burcu kadınların gelinlikleri kesinlikle rahat ve az işlemeli, sade modeller içermelidir. Gereksiz ayrıntıları sevmeyen koç kadınlarının da gelinlikleri; tıpkı kendileri gibi net çizgilerle tasarlanmalı. Enerji dolu koç kadınları muhtemelen düğünlerinde gece boyunca dans edecektir. Bu nedenle gelinliği rahat dokunuşlara sahip olmalı. Denizkızı kesim gelinlikler koç kadının tercih ettiği modeller arasında bulunur.

Boğa Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Güzelliğin ve sanatın kurucusu olarak kabul edilen Venüs Tanrısının etkisi altında bulunan boğa burcu kadınları; kadınsı, romantik ve zengin tasarımlı gelinlik modelleri ile uyum sağlamaktadır. Genellikle askısız modeller içinde kendini daha rahat hisseden boğa gelinleri, hareketli ve gösterişli gelinlik etek modellerinden hoşlanır.

İkizler Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Yaratıcı bir kişiliği bulunan ikizler gelinleri; gelinlik fantazisi konusunda oldukça kapsamlı bir yapıya sahiptir. Her türlü yeni tasarım fikirlerini hiç tereddüt etmeden uygulayabilen ikizler kadını; hafif ve rahat gelinlikleri tercih etmeli. Aksesuar ve gelinlik seçiminde de oldukça kesin olan ikizler gelini sade ve spor gelinlik modellerini de tercih eder mini ve ışıltılı gelinlik modelini de.

Yengeç Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Yengeç burcu gelinlerinin ilginç bir kişiliği vardır. Her şeyden önce geleneklerine oldukça bağlıdır. Düğünde ödünç bir şey takmak, nesilden nesile gelen eski bir broş etkilendiği duygusal bir hikâyesi bulunan estetik dışı bir alyans yengeç gelini için en az gelinlik kadar önemli olan ayrıntılar arasında yer almaktadır.

Yunan stili gelinlik modelleri yengeç burcu gelinler için oldukça uygun tasarımlar içinde yer alır. Gevşek bel, rahat bir stil, gösterişten uzak modeller yengeç kadının ideal gelinliklerini oluşturmaktadır.

Aslan Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Spot ışıklarını ve dikkatleri üzerine çekmeyi seven aslan burcu gelinleri için en uygun gelinlik modelleri; ağır, ışıltılı ve oldukça gösterişli olanlardır. Mücevher, makyaj ve saçlar kesinlikle gösterişli ve dikkat çekici olmalıdır. Gelinliğinde vücut yapısı uygunsa sırtı tamamen açık akılda kalan, ilgi çeken modeller tercih eder.

Başak Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Sembolü dünya olan başak gelinleri; gelinlik seçiminde oldukça dikkatli ve titiz bir yapı izlemektedir. Zarif ve sade gelinlik modelleri başak burcu kadına göre olan tasarımlar arasında bulunmaktadır. Saflığı anlatan Yunan stili gelinlikler başak kadını için oldukça uygundur. Beğendiği bir gelinlik için hiç düşünmeden bütçesini aşacak kadar kararlıdır.

Terazi Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Boğa burcu gelinlerinde olduğu gibi terazi burcu gelinleri de Venüs etkisi altındadır. Baştan çıkarıcı gelinlik modellerini taşımaktan çekinmez. Kadınsı modeller terazi burcu gelini için oldukça uygun olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Akrep Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Akrep burcunda olan gelinler özgün gelinlik tasarımları konusunda oldukça hassastır. Etnik detaylar ya da kışkırtıcı seçenekler içeren gelinlikler akrep kadına oldukça uygundur. İlkelerinden vaz geçmeyen, inatçı bir yapıya sahip olan akrep gelinlerin; gelinliklerinin altında bir botla görürseniz şaşırmayın. Seçtikleri gelinlik modelleri genellik cesur ve abartılı stiller içerir.

Yay Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Jüpiter etkisi altında olan yay burcu gelinleri; fırfırlı kabarık etekli gelinlikler tercih etmektedir. Genel olarak uyumlu bir yapısı olsa da ne zaman nerede dengesinin değiştiği belli olmaz. Gelinlik seçiminde oldukça kararlıdır. Tek bir model dikkatini çekerse; beğenir, giyer ve alır. İkilem ya da tereddüt yaşamaz.

Oğlak Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Pratik bir yapısı olan oğlak gelinleri, pahalı ve kaliteli kumaşlar; şeffaf şifon ayrıntılar, kabarık etek modellerinden hoşlanır. Hızlı motive olurlar. Bir gelinlik seçtiklerinde hiçbir engel tanımazlar. Mükemmeliyetçi bir yapıları vardır.

Kova Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Kova burcu gelinleri asimetrik detayları ve gösterişli aksesuarları severler. Kova gelinini çılgın bir gelinlik tasarımı içinde görürseniz hiç şaşırmayın. Prenses model gelinlikler kova gelinleri için idealdir.

Balık Burcu Gelinlerde Gelinlik Seçimi

Balık stili, kadınsı ve bohem tarzında bir gelinlik balık burcu gelinleri için en uygun tasarımlar içinde yer almaktadır. Romantizm, tutku ve fantezinin üçünü birden kapsayan bir gelinlik modeli balık burcu gelinlerinin ilgi alanıdır. Bütün yeniliklere açık olan balık burcu gelinleri; olağandışı ilginç tasarımlar konusunda istikrarlı bir yapıya sahiptir. Hiç çekinmeden kendilerine enteresan gelen çılgın tasarımlı gelinlikleri deneyip satın alabilir.

Post navigation

  • Bana saçma geliyor böyle şeyler ya. Genel olarak burçlara inanmayan biri olarak yani. Biraz farklı mıyım neyim anlamadım ki 😂😂😂 tabi herkesin kendi görüşü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir