Düğüne 2 ay kala yapılması gerekenler

Düğüne 2 Ay Kala Yapılması Gerekenler

2 aylık bir süremiz kaldı, artık yapılması gerekenlere daha detaylı bir şekilde bakmamız gerekiyor. Düğüne 2 ay kala yapılması gerekenler ile ilgili yazımıza devam ediyoruz.

Kına Gecesi Veya Bekârlığa Veda Partisi

Düğün öncesinde kına gecesi mi, yoksa bekârlığa veda partisi mi? Yapmak istediğinize karar verdikten sonra çalışmalarınıza başlayabilirsiniz.  Bu konuda partneriniz ile iyi bir karar verme aşamasının olduğunu unutmayınız. Hatta ailelerinde bu konuda düşüncelerini alarak hareket etmeniz gerektiğini belirtelim. Tatsız olayların yaşanmaması için ailelerinde görüşlerini göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Davetiye Çalışmalarına Başlayın

Yaptırmış olduğunu davetiyelerin dağıtım aşamalarına başlayın artık. Özellikle düğününüze gelecek olan misafirlerin belli olmasından sonra artık davetiye dağıtımına yavaştan başlamanız gerekmektedir. Son yıllarda internet üzerinden gönderilen davetiyeler yerine, bastırmış olduğunu davetiyeleri misafirleriniz ile paylaşmak en doğru yöntem olacaktır.

Gelin Ayakkabısı İle Prova Yapın

Düğüne 2 ay kala yapılması gerekenler için gelinler için son derece önemli eşyalar arasında yer alan gelin ayakkabısı ile prova yapmanızı öneriyoruz. Özellikle de dans kursu veya benzeri kurs giden gelin adaylarının ayakkabılarını yanlarında götürmeleri gerektiğini belirtelim. Çünkü ilk gün giyilecek olan ayakkabılar ayağınızı sıkacağından dolayı rahatsız edici bir gün geçirmeyiniz. Ayakkabıyı yanınızda götürmeniz ayağınıza göre şekil almanıza yardımcı olacaktır.

Kına Gecesi Veya Bekarlığa Veda Partisi Sonrası Gelin Hamamı

Bu iki organizasyon sonrasında son zamanların en moda hareketleri arasında gelen gelin hamamı organizasyonu yaparak sizlerde unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz. Özellikle bu konuda hizmet veren firmalar ile iletişime geçerek daha net bilgi alabilir ve aklınıza takılan soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Post navigation

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir