Anasayfa » Düğün Planlama Rehberi » Nikah ve Düğün Hazırlıkları » Düğüne 3 Ay Kala Yapılması Gerekenler
Düğüne 3 Ay Kala Yapılması Gerekenler

Düğüne 3 Ay Kala Yapılması Gerekenler

Düğünün gelin adayları için daha önemli olduğunu bilmeyen yoktur. Özelikle de damatların gelinlere göre bu konuda biraz daha rahat olması, gelin adaylarının streslerinin daha çok olmasına neden olmaktadır. Hele ki düğününüze 3 ay kalmış ise stresin en önemlisi gelin adayları için kaçınılmazdır. İşte bu yüzden de düğüne 3 ay kala yapılması gerekenler ile ilgili bilgilere devam edelim.

Cilt Bakımı İçin En Kritik Süreç

Gelin adayları veya damat adayları için son 3 aylık süreç içerisinde cilt bakımlarının çok önemli olduğunu belirtelim. Cildinizde bulunan lekelerden kurtulmak için ve istediğiniz cilde sahip olmak için 3 ay kala bakımlarınızı yaptırmanız gerektiğini belirtmek istiyoruz.3 aydan az kala yapılan tedavilerin ciltlerde istenmeyen durumların ortaya çıkması kaçınılmaz sonlar arasında yer almaktadır.

Solaryum

Gelin ve damat adayları için bronz bir teninin olması birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yani solaryum olarak son 3 aylık sürenin oldukça önemli olduğunu belirtelim. Bu yüzden bu tarz bir işlem yapmak için son 3 ay kala harekete geçmeniz gerekmektedir.

Gelin Arabası İçin Son 3 Ay

Gelin arabasını kiralamak istiyorsanız da, çalışmalarınıza başlamanız gerekmektedir. Kiralık olarak seçeceğiniz araba için firmalar ile iletişime geçerek hayalinizde yer alan gelin arabasını kiralamak için randevu alabilirsiniz. Bu konuda düğün mekanınıza uygun bir araç seçmeniz son derece önemlidir.

Evlilik Tarihi İle İlgili İş Yerinize Bilgi Verin

Özel sektörde çalışıyorsanız, evlilik tarihi ile ilgili iş yerine bilgi vermeniz de son derece önemlidir. Çalıştığınız pozisyona göre farklılık gösterecek olan bu süre için erken hamle yapmanız iş yeriniz ile aranızda olan diyalogda herhangi bir sorunun ortadan kalmasına neden olacaktır. Eğer devlet kurumunda iseniz de bu işlemi son 1 ay kala yapabilirsiniz.

Düğün Dans Kursu

Düğününüzde misafirlerinize unutulmaz bir an yaşatmak istiyorsanız, düğün dansı ile düğününüze etkileyici bir giriş yapabilirsiniz. Bunun içinde özellikle dans kurslarını tercih edebilirsiniz. Düğüne 3 ay kala yapılması gerekenler içerisinde bu kursa giderek müstakbel eşiniz ile unutulmaz bir dans gösterisi ortaya koyma fırsatınız bulunmaktadır.

Post navigation

  • Yazının kapak fotoğrafına katılıyorum kesinlikle! En önce dans alıştırmalarına başlamak gerekiyor 🙂

  • Gelinlik provasına kesinlikle 3 ay önceden başlamak lazım. Her olabilecek aksiliği düşünüp ona göre hareket edilmeli. Sonrasında ah dememek için tedbir önceden alınmalı bana göre yani.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir