Anasayfa » Gelin Rehberi » Gelin Aksesuarları » Gelin Ayakkabısı Süsleme
Gelin Ayakkabısı Süsleme

Gelin Ayakkabısı Süsleme

Uçuş Uçuş Tüyler ile Gelin Ayakkabısı Süsleme

Eğer gösterişi seviyorsanız bir iki dokunuşla gelin ayakkabısı süsleme ile olduğundan da ihtişamlı hale getirebilirsiniz.  “Ben Buradayım!” demeye seven kadınların tercihi olan tüyler sizin de ayakkabılarınızda dikkati çekecektir. Tuhafiyeden alacağınız sentetik tüyleri ile ayakkabınızın burnuna, bilek kısmına ya da yan taraflara yapıştırarak çok az bir maliyet ve kolay bir uygulama ile büyük bir değişiklik sağlayacaksınız. Eğer tüyü az kullanırsanız romantik bir dokunuş elde edersiniz.  Vamp bir görüntü için ise daha sık tüy kullanmalısınız. Hatta düğününüz kış mevsiminde olacak ise pelüş kullanabilirsiniz. Aldığınız pelüşü ayakkabınızda uygulamak istediğiniz yerin ölçülerine göre kesip silikon yapıştırıcı ile yapıştırdığınızda stil sahibi bir ayakkabı düğün gününüz için sizi bekliyor olacak.

 

Puantiyeli Kurdeleler ile Gelin Ayakkabısı Süsleme

Sade seviyorsunuz ama aynı zamanda da romantiksiniz… Tarzınızı küçük dokunuşlar ile yansıtmayı seviyorsunuz ve aynı zamanda da nostaljiden de hoşlanıyorsunuz… Tam da size göre bir fikrimiz var. Puantiyeli kurdeleler! Tuhafiyeden alacağınız kurdeleyi ayakkabınızın altından geçirip bileğinize sararsanız tam da istediğiniz havayı yakalamış olacaksınız. Renk renk desen desen çeşidi olan kurdeleler ile ayakkabınızı nasıl süsleyeceğiniz size kalmış. Bunu dışında zevkinize göre yapacağınız büyük ya da küçük fiyonklar ile de gelin ayakkabınızı çok şık bir hale getirebilirsiniz.

 

Püsküller ile Gelin Ayakkabısı Süsleme

Spor şıklığı seviyorsanız, gelin ayakkabılarınıza biraz hareket getirmek istiyorsanız püsküller size gelin ayakkabısı süsleme için yardımcı olacak.  Özellikle yaz düğünlerinde havanın cıvıltısı ile birlikte ayakkabılarınızda cıvıldasın istiyorsanız püsküller size birçok alternatif sunuyor. Ayakkabınıza göre deri, kadife, saten… İstediğiniz türde ve istediğiniz renkte bulabileceğiniz püskülleri ayakkabınıza eklemek çok kolay olacak. İsterseniz ayakkabınızın burun kısmına yapıştırabilir, isterseniz de bir ip ya da ince kurdele yardımı ile bileğinizden püskülleri sarkıtabilirsiniz. Eğer gelin ayakkabınız kendinden bantlı ise, bantların alt kısmından da dikebilirsiniz. Siz düğün pistinde oynarken onlar da size uyum sağlayacaklar.

 

 

Tokalar ile Ayakkabı Süsleme

Gelin ayakkabısı süslemek istiyorsanız tokalar harika bir alternatif. Çünkü her tarzda her renkte milyonlarca çeşidi olan tokalar, ayakkabınıza eklemek istediğiniz dokunuşu size sunacak. Tek yapmanız gereken bir bujiteriye giderek zevkinize uygun tokalar alıp, onları düğün ayakkabınıza yapıştırmak.

 

 

Post navigation

  • Bir arkadaşım düğününde giyebileceği, kendinin beğenebileceği bir gelin ayakkabısı seçemediği için düz beyaz bir ayakkabı alarak simlerle süslemiş üstüne toka takmıştı ayakkabılarının çok akıllıcaydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir