Anasayfa » Gelin Rehberi » Gelinlik » Gelinlikle Uzun Görünmenin Yolları

Gelinlikle Uzun Görünmenin Yolları

Vücut tipine uygun bir gelinlik bulmak pek çok gelin için oldukça zor bir olayken, kısa boyu olan minyon tipli gelin adayları için gelinlik seçimi daha da zor bir hale dönüşmektedir. Minyon bir kadın olarak bütün yaşamınız boyunca belki de en uygun elbise ya da kıyafet seçimi yapmak için savaştınız. Sıra gelinlik seçimi gibi önemli bir karara geldiğinde ise hangi gelinlik beni uzun gösterir sorusuna doğal olarak yanıt arıyor olmalısınız. O zaman doğru yere geldiniz! Çünkü bu yazımızda okurlarımıza gelinlikle uzun görünmenin yollarını anlatacağız.

Gelinlikle Nasıl Uzun Görünülür?

Minyon ve kısa boylu bir yapısı olan gelin adaylarının birçoğu, kendilerini olduklarından daha uzun gösterecek, içlerinde boğulmayacakları bir gelinlik arayışı içine girerler. Düğün günleri için alışveriş yaparken hangi stil gelinlikler içinde en iyi görünecekleri konusunda bilinçli olmak gerekir. Bu yüzden ideal gelinliğinizi bulup ona gönül rahatlığı ile “evet” demenize yardımcı olacak birkaç ipucunu sizinle paylaşacağız.

Uzun Görünmek için Gelinlik Modeli Seçimi

Minyon Gelinler İçin Uzun Gösteren Gelinlikler

Minyon bir vücut tipi aslında pek çok genç kadın için imrenilen bir özelliktir. Ama bunun tam tersi olarak eğer minyon bir yapıya sahip iseniz; hayatınızın en önemli gününde gelinlik içinde uzun görünmek istersiniz. Birlikte yola çıkacağımız gelinlik alışverişinde size ilk önerimiz; içinde kaybolacağınız, sizi boğacak prenses kesim gibi, kabarık, geniş hacimli gelinlik tasarımlarından uzak durmanız olacaktır.

Seçeceğiniz gelinlik modelinde yoğun gösteriş ve detaylardan mümkün olduğu kadar uzak durmanız gerekmektedir. Ayrıca aşırı boncuk ya da detaylar güzel bir görünüme sahip olabilir. Fakat sizi olduğundan daha kısa gösterecektir. Gelinlikle kullanacağınız duvak seçimini de kısa modeller üzerinden yapmanız tavsiye edilir.

Sizi Olduğunuzdan Uzun Gösterecek Gelinlik Modelleri

Dar Kesim Gelinlikler

Vücudu neredeyse tamamen saran dar kesim gelinlik modelleri minyon gelin adayları için en uygun gelinlik tasarımları olmaktadır. Bu tasarımlarda dikişler omuzlardan başlayarak kalçalara doğru dikey olarak inmektedir. Ayrıca dar kesim gelinlikler her düğün organizasyonuna uygun bir kapsama sahiplerdir.

Denizkızı Gelinlik Modelleri

Balık ya da denizkızı gelinlik modelleri; gelinlere zarif, kadınsı ve uzun bir görünüm vermektedir. Minyon gelinler için, uzun gösteren harika bir gelinlik seçimi olan denizkızı modelleri; diz altındaki genişleme ve ışıldama ile vücut hatlarınızı ve boyunuzu dengeleyen bir çerçeve sunacaktır. Eğer denizkızı gelinlik modelleri arasından herhangi birini seçtiyseniz, bacaklarınızı olduğundan uzun göstermek istemeniz durumunda bel çizgisini birkaç parmak yukarda tutmak etkili bir çözüm olacaktır.

A Kesim Etekli Gelinlik Modelleri

Hangi vücut yapısına sahip olursanız olun; A kesim gelinlik modelleri bütün vücut tipleri için gurur verici bir sonuç oluşturur. Minyon ya da kısa boylu gelinleri olduğundan uzun gösteren A kesim gelinlikler sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.

Mini Gelinlikler

Mutlaka kabarık bir gelinlik giymek istiyorsanız, uzun seneler boyunca bunun hayalini kurduysanız, bu hayalinizden vazgeçmek istemiyor ve aynı zamanda uzun görünmek de istiyorsanız; bu kadar çok istek konusunda sizler için farklı bir çözüm önerebiliriz.

Kabarık, prenses kesim uzun etekler sizi boğar ve olduğundan daha kısa görünmenize, hatta gelinlik içinde kaybolmaya neden olur. Fakat prenses kesim eteklerin diz ya da dizüstü modelleri sizin için uzun gösteren, aynı zamanda eğlenceli ve şirin bir görüntü yaratabilir.

Post navigation

  • yazıda da bahsetmişsiniz ben bu sıralar gelinlikle nasıl daha uzun görülür sorusu için araştırma yapıyorum ve buna göre bir gelinlik seçeceğim sizinde paylaşımlarınızdan notlar aldım teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir